Jump to content
  • Create New...

[Interviu] OkSpy

HazZaRD
 Share

Recommended Posts

Y3TfA8x.png

k3cFeFC.png Salutare si bine v-am gasit la un nou interviu marca GAMELIFE Romania!
o7XwBLy.png Astazi il avem ca invitat pe 5xdwAyl.png OkSpy, unul dintre moderatorii comunitatii noastre, dar si managerul serverului DangerZone.
YtUeoBf.png Interviul va fi compus din intrebari din viata acestuia, cat si din lumea virtuala.

bCo7lal.png Acestea fiind spuse, sa incepem:

RRAPgiu.png HazZaRD: Salutare si bine te-am gasit! Numele meu este Andrei iar astazi vei participa la un nou interviu marca GAMELIFE. Cum te simti stiind ca lumea te va cunoaste mult mai bine dupa acest interviu?
5xdwAyl.png OkSpyMa bucura, deoarece astfel o sa ma fac umpic mai cunoscut. 🙂
RRAPgiu.png HazZaRD: Care este numele tau real, de unde esti si ce varsta ai?
5xdwAyl.png OkSpyMa numesc Molocea Stefan, am varsta de 16 ani, si locuiesc in Galati.
RRAPgiu.png HazZaRD: Care sunt pasiunile tale? Ce iti place sa faci in timpul liber?
5xdwAyl.png OkSpyO pasiune imensa o reprezinta(of course) gaming-ul, dar imi place enorm sa ma ocup si de server-ul meu de FiveM sau sa ma distrez cu niste virusi. 🙂
RRAPgiu.png HazZaRDCare consideri ca ar fi job-ul ideal pentru tine si de ce?
5xdwAyl.png OkSpyMi-ar placea sa ajung programator sau Game Tester deoarece imi place acest domeniu.

RRAPgiu.png HazZaRDCum decurge o zi obisnuita din viata ta? Ce tabieturi ai?
5xdwAyl.png OkSpyPai ma trezesc pe la un 5-6 pentru a mai lucra la sever,si in rest, scoala(online), ma ocup de server-ul de Discord(Comunitate EN de chatting,leaks si FiveM) si lucruri obisnuite.

RRAPgiu.png HazZaRDAi vreun model in viata?
5xdwAyl.png OkSpyNu cred ca am un model anume, insa-l apreciez enorm pe Sung Kang.

RRAPgiu.png HazZaRD: Povesteste-ne o intamplare amuzanta prin care ai trecut.
5xdwAyl.png OkSpySunt multe lucruri amuzante pe care le-am facut, insa mi s-a intamplat odata sa vorbesc rau despre o persoana si aceea sa fie in spatele meu. :)))))

RRAPgiu.png HazZaRDCare este cea mai mare nazbatie pe care ai facut-o cand erai copil?
5xdwAyl.png OkSpyCred ca aceea in care mi-am cam "razuit" fruntea de pietris, fiind tarat de sora-mea, intr-un joc copilaresc(Trenuletul).

RRAPgiu.png HazZaRDEnumera 3 calitati si 3 defecte pe care consideri ca le ai.
5xdwAyl.png OkSpyCa si calitati, ma consider Recunoscator, Integru si Serios. Ca defecte, sunt relativ sensibil, si ma atasez usor de persoane..

RRAPgiu.png HazZaRDPractici sau ai practicat un sport anume?
5xdwAyl.png OkSpyAm practicat cand eram mic Karate, Fotbal si Inot, insa acum nu mai practic vreun sport.

RRAPgiu.png HazZaRD: Ce masina ti-ai dorii sa ai pe viitor?
5xdwAyl.png OkSpyAs dori sa-mi cumpar o Mazda RX-7 si sa-i pun Fortune Kit-ul(pentru cunoscatori).

RRAPgiu.png HazZaRDCum te vezi in viitor, sa zicem peste 10 ani?
5xdwAyl.png OkSpyCred ca ma vad cu un job stabil, si cu o familie intemeiata.

RRAPgiu.png HazZaRDCare este mancarea/bautura ta preferata?
5xdwAyl.png OkSpyPai am multe feluri de mancare preferate, insa cel mai "preferat" este Lasagna 😛
RRAPgiu.png HazZaRDCare este ultimul film/serial care te-a lasat cu gura cascata?
5xdwAyl.png OkSpyCred ca "We`re the Millers", de unde am si aflat originea minunatului meme: "Are you guys getting paid?" :))

RRAPgiu.png HazZaRDCe anotimp preferi mai mult si de ce?
5xdwAyl.png OkSpyCred ca prefer Vara, deoarece pot merge zilnic cu bicicleta(acesta fiind un hobby)

RRAPgiu.png HazZaRDCe inseamna pentru tine un "prieten adevarat"?
5xdwAyl.png OkSpyUn prieten adevarat reprezinta aceea persoana care iti este de folos la greu, si nu te barfeste mai departe.

RRAPgiu.png HazZaRDAi colectionat vreodata anumite obiecte?
5xdwAyl.png OkSpyAtunci cand eram mic colectionam "Beyblade". Ce vremuri..

RRAPgiu.png HazZaRD: La ce varsta ai folosit prima data calculatorul si care a fost primul joc pe care l-ai jucat?
5xdwAyl.png OkSpyCred ca am inceput sa folosesc calculatorul la varsta de 5-6 ani, si am inceput in forta cu CS 1.6 si SA:MP.

RRAPgiu.png HazZaRD: Care este in prezent jocul tau preferat?
5xdwAyl.png OkSpyIn prezent, jocul meu preferat este FiveM, insa activez si pe SA:MP si CS:GO.

RRAPgiu.png HazZaRDIn prezent, esti multumit de calculatorul tau sa ai in plan sa il schimbi pe viitor cu ceva mai bun?
5xdwAyl.png OkSpyIn viitor vreau sa schimb PC-ul, deoarece pentru 2021 este o configuratie veche.

RRAPgiu.png HazZaRDCe parere ai despre toata nebunia cu COVID -19? Crezi ca totul este prea exagerat?
5xdwAyl.png OkSpyMi se pare mult prea exagerat, si prea multe coincidente, se sub-inteleg ele.

RRAPgiu.png HazZaRD: Intrebare de distractie. Daca ai fi DJ la o petrecere de manelisti, care ar fi prima melodie pe care ai pune-o?

5xdwAyl.png OkSpyClar asta!

RRAPgiu.png HazZaRDIn continuare iti voi adresa niste intrebari despre comunitatea GAMELIFE Romania. De cat timp esti afiliat in comunitatea noastra cu serverul FIVEM?
5xdwAyl.png OkSpyFac parte din aceasta comunitate de pe 20 Ianuarie.

RRAPgiu.png HazZaRD: Ai mai avut si alte servere inainte de cel de FIVEM? Daca da, de care servere?
5xdwAyl.png OkSpyNu, este un lucru nou.

RRAPgiu.png HazZaRD: Consideri ca ti-ai facut noi prieteni de cand esti in comunitatea noastra?
5xdwAyl.png OkSpyDesigur!

RRAPgiu.png HazZaRD: Cu ce membri ti-ai dorii sa te intalnesti si in viata reala?
5xdwAyl.png OkSpyMi-as dori sa ma vad cu toti, insa in special cu:@mNd.@Alexandru Armanu @th3#afk @Shoby @Seriful@HazZaRD,si sunteti mai multi ❤️ 

RRAPgiu.png HazZaRD: Consideri ca te-a ajutat in vreun fel comunitatea pana in prezent la dezvoltarea serverului?
5xdwAyl.png OkSpyDa, foarte mult, si sper sa colaboram pentru totdeauna 🙂

RRAPgiu.png HazZaRDCe parere ai despre staff-ul actual? 
5xdwAyl.png OkSpyStaff-ul este unul super de treaba, sunt ajutat cand am nevoie, rapid si prompt. Iar baietii sunt super prietenosi ❤️

BhBYsY0.png INTREBARI DIN PUBLIC BhBYsY0.png

srJhv8o.png th3#afkDe ce ai ales gamelife?

5xdwAyl.png OkSpyAm ales GameLife deoarece @Alexandru Armanu a reusit sa ma convinga sa vin la voi, si deoarece mi s-a parut ca sunteti super de treaba. Se pare ca n-am gresit! ❤️

srJhv8o.png th3#afkCe ai face daca ai fi pentru o zi administrator?

5xdwAyl.png OkSpyAs modera constant forum-ul.

srJhv8o.png th3#afkCand ai deschis prima data forumul, ce te a facut sa continui?

5xdwAyl.png OkSpyFaptul ca colegul vostru a prezentat super fain comunitatea si faptul ca forumul era si este foarte bine organizat.

srJhv8o.png th3#afkCrezi ca vei ocupa vreodata functii administrative?

5xdwAyl.png OkSpyNu stiu, speram 🙂

cknmcjZ.png mNd.De unde ai aflat de GAMELIFE.RO?
5xdwAyl.png OkSpyDe la @Alexandru Armanu (cred ca-l innebunesc cu atatea ping-uri 😆)

cknmcjZ.png mNd.Ce planuri ai cu serverul de FiveM?
5xdwAyl.png OkSpyVreau sa ajung sa am server-ul full si sa fie oameni de calitate pe acesta.

cknmcjZ.png mNd.Numeste o persoana prietenoasa de pe comunitate.
5xdwAyl.png OkSpySunteti multi, insa in mare tot Staff-ul ❤️
sm6f3IF.png SerifulCe mai faci?
5xdwAyl.png OkSpyPai, lucrez la server si mai lenevesc 🙂
sm6f3IF.png SerifulCum crezi ca te va ajuta gamelife cu serverul?
5xdwAyl.png OkSpyPrin staff-ul prietenos si faptul ca server-ul face parte dintr-o comunitate.

sm6f3IF.png SerifulCine crezi ca este creierul acestei comunitati?
5xdwAyl.png OkSpy: Nu stiu, o sa dau cu zarul, cred ca @mNd. sau @Alexandru Armanu
sm6f3IF.png Shoby: Ce este un notar public?
5xdwAyl.png OkSpy"Notarul public este un funcționar public învestit cu atribuția de a autentifica acte juridice, de a autentifica înscrisuri, de a legaliza semnături, de a elibera copii legalizate, certificate de moștenitor etc"(ok, recunosc, m-am folosit de Wikipedia 😆)

sm6f3IF.png Shoby: Care este cel mai ciudat eveniment la care ai fost martor?
5xdwAyl.png OkSpyNu cred ca am avut un eveniment asa mai ciudat, dar sa zicem ca atunci cand am dat fata in fata cu o persoana dupa care am stat 2 ani(da, era o fata) si nu a fost in stare sa ma salute, desi m-a privit direct in ochi(insider things)

sm6f3IF.png Shoby: Ce acte sunt necesare pentru a obține ajutorul de înmormântare pentru un pensionar?
5xdwAyl.png OkSpyN-am nici cea mai mica idee....

RRAPgiu.png HazZaRD: Iata ca am ajuns si la finalul acestui interviu. Cum ti s-a parut?
5xdwAyl.png OkSpySuper fain, multumesc de sansa acordata! ❤️
RRAPgiu.png HazZaRD: Multumesc pentru timpul acordat! O zi placuta!

5xdwAyl.png OkSpyMultumesc, asemenea! ❤️

VyTk5uN.png Acesta a fost interviul HazZaRDOkSpy.
SV7GJ81.png Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre 5xdwAyl.png OkSpy?
rNDyHMY.png Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10?
pYtTJwm.png Daca ti-a placut acest interviu, nu uita sa dai un LIKE.

• Like 6

pQsUP1Z.png

• Designer
  • Reporters
  • Music Lounge

Am " tri rânduri di crier " 😂 Super interviu ,super băiat, si Hazard sa te duci sa dai mancare la capre. 😘

=====================================================================

G A M E L I F E  - www.gamelife.ro

@mNd.Thanks 💜

• Like 1

spacer.png

IT-Techie

Malware Expert

Owner of DangerZone RO-RP

www.gamelife.ro

Frumos interviu. 10 nota.

@OkSpy

ma bucur ca am aflat mai multe despre tine.

• Like 2

"Îndrăznește pentru a face!'

RESPAWN.GAMELIFE.RO        &       ARENA.GAMELIFE.RO

Grup CS:GO Romania | GameLife Romania Pagina Oficiala | Steam Group AWP

TFT RANK - Qu3sTz

• 2 weeks later...