Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

DWyJULT.png

k3cFeFC.png Salutare si bine v-am gasit la un nou interviu marca GAMELIFE Romania!
o7XwBLy.png Astazi il avem ca invitat pe VShGFsp.png COSMIN, unul dintre administratorii comunitatii noastre.
YtUeoBf.png Interviul va fi compus din intrebari din viata acestuia, cat si din lumea virtuala.

bCo7lal.png Acestea fiind spuse, sa incepem:

RRAPgiu.png HazZaRD: Salutare si bine te-am gasit! Numele meu este Andrei iar astazi vei participa la un nou interviu marca GAMELIFE. Cum te simti stiind ca lumea te va cunoaste mult mai bine dupa acest interviu?
VShGFsp.png COSMINOnorat. Mai ceva ca o persoana publica 🤣
RRAPgiu.png HazZaRD: Pentru inceput, care este numele tau real, de unde esti si ce varsta ai?
VShGFsp.png COSMIN: Ma numesc Cosmin, am 28 de ani si sunt din Targoviste - Dambovita.
RRAPgiu.png HazZaRD: Cu ce te ocupi? Ai vreun job?
VShGFsp.png COSMIN: Momentan muncesc in agricultura (Spania).
RRAPgiu.png HazZaRD: Care sunt hobby-uri si pasiunile tale?
VShGFsp.png COSMINGaming si Excursiile.
RRAPgiu.png HazZaRD: Povesteste-ne cum decurge o zi normala din viata ta.
VShGFsp.png COSMINAcum cu restrictiile astea!!! La munca si acasa 🤣
RRAPgiu.png HazZaRD: La ce varsta ai folosit pentru prima data calculatorul, si care a fost primul joc jucat?
VShGFsp.png COSMINCred ca aveam 13 ani, imi aduc aminte ca am jucat GTA si CS 1.6 pe lan.

RRAPgiu.png HazZaRD: Care este modelul tau in viata, pe care il urmezi?
VShGFsp.png COSMINEu incerc sa nu copiez pe nimeni. Tot ce fac fac din capul meu.
RRAPgiu.png HazZaRD: Povesteste-ne o intamplare amuzanta prin care ai trecut.
VShGFsp.png COSMINCred ca aveam 15 ani, imi aduc aminte ca m-am urcat in masina parintilor sa ascult muzica, si am umblat la frana de mana, in secunda 2 am vazut ca o ia masina la vale, am inchis ochii si m-am trezit in card 🤣 Restul nu mai conteaza.
RRAPgiu.png HazZaRD: Consideri ca muzica te influenteaza in vreun fel? Care este genul tau preferat de muzica?
VShGFsp.png COSMINNu am preferinte muzicale.
RRAPgiu.png HazZaRD: Fiecare om se teme de ceva. Care este temerea ta?
VShGFsp.png COSMINSerpi sa nu vad 🤣
RRAPgiu.png HazZaRD: Bere/vin/whisky/suc sau apa?
VShGFsp.png COSMINSuc si apa in nici un caz 🤣

RRAPgiu.png HazZaRD: Cum arata pentru tine "femeia perfecta"?
VShGFsp.png COSMINGrea intrebare !!! 🤣 Imi plac toate. (Mai pe scurt)
RRAPgiu.png HazZaRD: Ce tip de mancare preferi in general? Mancarea sanatoasa sau mai putin sanatoasa?
VShGFsp.png COSMINNu sunt pretentios la mancare. Tot ce este comestibil 🤣
RRAPgiu.png HazZaRD: Care a fost ultimul film pe care l-ai vazut si te-a lasat cu gura cascata?
VShGFsp.png COSMINAvengers -End Game (Cand a murit Tony Stark)
RRAPgiu.png HazZaRD: Crezi in paranormal? Ai trecut vreodata printr-o intamplare care sa ti se para de domeniul fantasticului?
VShGFsp.png COSMINNu cred in asa ceva.
RRAPgiu.png HazZaRD: Care consideri ca a fost cea mai mare realizare a ta pana in prezent?
VShGFsp.png COSMINCa am scapat de Romania.

RRAPgiu.png HazZaRDIntrebare de distractie. Ce ai face daca ai fi peste pentru o zi?

VShGFsp.png COSMINDepinde!!! 🤣 Imi iau BMW imi pun ochelari la ochi 🤣 Si ma duc pe traseu sa verific fetele 🤣
RRAPgiu.png HazZaRDIn continuare iti voi adresa niste intrebari despre comunitatea GAMELIFE Romania. Consideri ca ti-ai facut noi prieteni de cand ai aceasta comunitate? Daca da, care sunt acestia?
VShGFsp.png COSMINAm cunoscut o multime de oameni. Primii au fost afk, magic. Cu ei m-am inteles cel mai bine.
RRAPgiu.png HazZaRD: Cu ce membri ti-ai dorii sa te intalnesti la o bauta?
VShGFsp.png COSMINCu afk, se lauda ca duce mult.
RRAPgiu.png HazZaRD: Cum vezi comunitatea peste 2 ani?
VShGFsp.png COSMINInca nu prezic viitorul, dar daca ne implicam mai mult sigur ajungem sus.
RRAPgiu.png HazZaRD: Ce imbunatatiri crezi ar mai trebuii aduse forumului?
VShGFsp.png COSMINE perfect acum. Poate pe viitor ne gandim ce sa mai adaugam.

BhBYsY0.png INTREBARI DIN PUBLIC BhBYsY0.png

sm6f3IF.png ShobyDe unde se obtine certificatul de deces?
VShGFsp.png COSMINDe la primarie 😂
sm6f3IF.png ShobyUnde sunt moastele Sfantului Dumitru?
VShGFsp.png COSMINBiserica Sfântul Dumitru din Salonic (Grecia) Am cautat pe google 😂
sm6f3IF.png ShobyMai ai frati? 😂 ( SMS. SP ) LUVE😂😂
VShGFsp.png COSMINDa, mai am o sora mai mica in varsta de 16 ani.
srJhv8o.png th3#afkBanuiesc ca de a lungul timpului , ai primit o gramada de oferte , de ce ai ramas in gamelife?
VShGFsp.png COSMINOamenii / Prietenia / linistea + ca nu imi place sa ma mut de colo colo.
srJhv8o.png th3#afkCum te simti facand parte din una din  cele mai vechi comunitati din tara ?
VShGFsp.png COSMINSa fiu sincer este o onoare pentru mine sa fac parte din staff.
srJhv8o.png th3#afkDaca ai putea da afara administratorii , cu cine ai ramane ?
VShGFsp.png COSMINO intrebare dificila!! Sincer cu tine si cu magic. Nu am nimic cu nimeni dar...
sm6f3IF.png utzuCum a inceput pasiunea ta pentru administrare/moderare forum?
VShGFsp.png COSMINAsta a fost prin 2011 eram fondator pe un server de cs 1.6 si am zis sa incerc si pe partea cu moderare. Daca imi aduc bine aminte am fost Moderator la categoria Steam ( Help/Trade/Giveaway). Tu erai Manager demo report daca nu ma insel.
sm6f3IF.png utzuCum te-ai acomodat de-a lungul timpului pe aceste comunitati (aici ma refer ca mereu am plecat dupa anumite pers. cu care am colaborat recte: afk, ts! Denisa, Shouy etc)?
VShGFsp.png COSMINNu am avut grad pe multe. Doar 2 sau 3, dar intotdeauna am fost dupa aceeasi oameni gen: afk/magic cu care m-am inteles destul de bine.
sm6f3IF.png utzuCum a inceput pasiunea de a dezvolta si configura servere?
VShGFsp.png COSMINCand am deschis primul server stateam sa astept dupa alti pentru a face o schimbare/update la server. Asa ca incet incet am inceput eu sa il configurez. Cu toate ca la inceput il stricam de nenumarate ori 😂
sm6f3IF.png mNd.Tu mai ai ficat sau a iesit la pensie ?
VShGFsp.png COSMINInca functioneaza 🤣
sm6f3IF.png mNd.Cate labe dai pe zi ?
VShGFsp.png COSMINDepinde. De ceva vreme stau prost cu timpul 🤣
sm6f3IF.png mNd.Unde te-au gasit astia asa ~inteligent~ ?
VShGFsp.png COSMINEu i-am gasit pe ei 🤣 Nu stiu cum de au rabdare cu mine.
sm6f3IF.png mNd.Ce planuri ai in 2021?
VShGFsp.png COSMINPlanuri nu imi fac. Toate deciziile le iau pe moment 🤣
sm6f3IF.png mNd.Mai dai la rame ?
VShGFsp.png COSMINNormal ca orice barbat 🤣
sm6f3IF.png -CronoSCine te-a adus in gamelife? 🤣
VShGFsp.png COSMINUn mort il chema Cronos 🤣
sm6f3IF.png -CronoSDe ce ai ales sa te reapuci și sa bagi banii in server?
VShGFsp.png COSMINPentru mine este un hobby. Si nu imi place sa joc pe alte servere. Mai pe scurt imi place sa dau ordine nu sa primesc 🤣
sm6f3IF.png -CronoSCâți morcovii scoți pe zi cu fundul? 🤣
VShGFsp.png COSMINNu am meseria asta 🤣 Nu au mai avut locuri din cauza ta 🤣
YtFQGGe.png DaviaMai e vreo sansa sa devii om serios? 🤣
VShGFsp.png COSMINNici o sansa!!! Am ajuns la o varsta in care nu mai pot face nimic 🤣 😅

RRAPgiu.png HazZaRD: Iata ca am ajuns si la finalul acestui interviu. Cum ti s-a parut?
VShGFsp.png COSMIN: Foarte frumos, felicitari. Ma simt precum Dani Mocanu cand l-au dus la tribunal 🤣
RRAPgiu.png HazZaRD: Multumesc pentru timpul acordat! O zi placuta!
VShGFsp.png COSMINEu iti multumesc. Salutare!

VyTk5uN.png Acesta a fost interviul HazZaRDCOSMIN.
SV7GJ81.png Ce parere aveti despre acest interviu si mai mult decat atat, considerati ca ati aflat lucruri noi pe care nu le stiati despre VShGFsp.png COSMIN?
rNDyHMY.png Ce nota acordati acestui interviu pe o scara de la 1 la 10?
pYtTJwm.png Daca ti-a placut acest interviu, nu uita sa dai un LIKE.

pQsUP1Z.png

• Designer
  • Reporters
  • Music Lounge
  • 2 weeks later...
On 1/3/2021 at 2:39 PM, HazZaRD said:

sm6f3IF.png mNd.Tu mai ai ficat sau a iesit la pensie ?
VShGFsp.png COSMINInca functioneaza 🤣

La cat e de slab abia de are ficat!

Felicitari hazard pentru interviu. Cosmin e acelasi de cand il stiu (1an si ceva :)) ), Cea mai buna si de treaba persoana din gamelife si de asta te respect bro! 

zlPbMjW.png

un like va rog!👆❤️

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

foarte frumos interviul , doar ca persoana respectiva cred ca , consumase  bere :)))

RESPAWN.GAMELIFE.RObanner.jpg CS 1.6

• 2 months later...
On 1/15/2021 at 5:16 PM, Nr13TheKing said:

foarte frumos interviul , doar ca persoana respectiva cred ca , consumase  bere :)))

El asa s-a nascut defect saracu :)) 

P.S. Mare om mare caracter, o persoana cu care ma cun de 12 ani. Bun Baiat 

PJiCzCx.gif

type-460x42_cborder-591F11_ctop-FFAD41_c

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png