Jump to content
Sign in to follow this  
Panda

Reclamatie Dr3amy

Recommended Posts

• Numele tau (pe server): Panda
  • Numele Acuzatului: Dr3amy
  • Steam ID Acuzat: STEAM_0:1:476968130
  • Motiv: Se spune ca am injurat un minunat admin.
  • Dovada(screenshot): https://imgur.com/a/HQ4qCAf
  • Alte Mentiuni: Un admin foarte indragit de tot serverul mi-a dat ban pe motivul ca l-am injurat dar din pacate pentru ca acest om minunat are IQ-ul pe minus nu si-a dat seama ca l-am atentionat ca este un hacker pe server.El se plangea ca stam in baza. Nu e prima data cand acest specimen se ia de mine si m-am cam saturat ca unii admini sa se creada dumnezeu pe server. Astept si o dovada cu momentul cand am injurat. Pe langa toate astea eu vorbeam si cu fiul meu Thalenthathu iar noi ne injuram la caterinca. Si cea mai mare problema e ca li se urca adminul la cap si uni admini injura playerii iar daca acel player zice ceva urat despre admin direct ban.

Posted (edited)

@Pandati am zis de 5 ori sa nu mai stai camp in baza, si dupa ti am dat slay, dupa, nu stiu cate runde in care ai stat camp, si cand ti am mai zis ceva,  nu mai stiu ce, ai inceput sa ma injuri, si etc.. deci
si cand am zis ca iti dau ban pentru ca m ai injurat, ai zis ca te doare n pula de server, asa ca ti o arzi prost

Edited by Dr3aMy

Nu văd ce treaba ai avea tu talentatule sa comentezi într-un topic de reclamație . 

Cât despre banul primit aștept un demo / poza in care sa se vadă ca a înjurat . In caz ca acesta nu exista va fi cuvântul tău contra cuvântului unui admin. 

spacer.png

Fetele beneficiază de Gradul MISS și VIP GRATUIT

OLDCS.GAMELIFE.RO este in cautare de STAFF [click aici]

m a injurat pe voice chat.. si n am apucat sa face demo, ca m a injurat dintr o data, ca i am zis sa nu mai stea camp

Topic blocat pentru ca deja se face chat aici .

Banul va rămâne !

spacer.png

Fetele beneficiază de Gradul MISS și VIP GRATUIT

OLDCS.GAMELIFE.RO este in cautare de STAFF [click aici]

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Despre noi

Comunitatea GAMELIFE.RO a fost infiintata in anul 2012 si reprezinta una din cele mai vechi comunitati din tara ! Deoarece comunitatea a avut un impact major in gaming in ultimii 10 ani am decis sa reinviem proiectul si sa il ducem inapoi unde e locul ! LIVE THE GAME WITH US !

Statistici Forum / Parteneri

• Create New...