Jump to content
--__--

[Cerere unban ] zuhn hellcase.com

Recommended Posts

Posted (edited)
  • Nickname-ul dvs:  zuhn hellcase.com
  • Nickname-ul Adminului:   I-C-3_M / Dreamy
  • SteamID-ul tau: STEAM_0:0:461714844
  • Motivul pentru care ai primit ban: am primit ban pe motivul ''pupp''
  • Dovada: (fa un screenshot cu mesaju de la ban)  dovada aici https://imgur.com/gallery/AHuBDmd
  • Alte Mentiuni: gamora era pe server ieri cand dreamy avea un comportament agresiv fata de mn,si i-a spus ca asta nu e  comportament de admin.
Edited by --__--

Din partea mea contra . Am fost înjurat de tine pentru ca testam ceva pe server , după care ai ieșit . Bafta

spacer.png

Fetele beneficiază de Gradul MISS și VIP GRATUIT

OLDCS.GAMELIFE.RO este in cautare de STAFF [click aici]

Bun, in primul rand, de la mine ai contra pentru ca esti extrem de toxic si te iei de absolut toata lumea. Intrii pe servere doar in speranta sa cauti scandal si daca il gasesti insisti pe respectivul scandal si nu e ok, d-aia si ai luat ban permanent. Din timp ce tu inainte cand erai admin injurai playerii etc. avem tot dreptul sa facem exact acelasi lucru cu tine pentru ca exact asa ne tratezi si tu pe noi si-asa nu imi pasa de parerea ta pentru ca pentru mine nu mai contezi pe serverul asta de ceva timp din cauza mai multor motive, apropo, pe cateva le ai enumerate mai sus. Prin urmare, sper sa nu iti iei unban si crede-ma ca degeaba faci cererile ca UNBAN tot nu iei. 👋

Posted (edited)

Nu o sa primesti unban!

Topic deblocat . Așteptam și părerea lui dL.papadiEEE

Edited by Gollum_

Din fericire am stat ceva pe server si am observat ca apriape de fiecare data cand intrii pe server te certi cu cineva sau injuri pe cineva.

Am trecut cu vederea de cateva ori, nu ai primit nici gag, nici mute sau ban dar deja ai dat-o in altele.

Ieri Gollum_ era pe contul meu de steam si lucra la server iar tu ai inceput sa-l injuri si dupa ai plecat la masa.

Decizia mea este: Banul ramane.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Despre noi

Comunitatea GAMELIFE.RO a fost infiintata in anul 2012 si reprezinta una din cele mai vechi comunitati din tara ! Deoarece comunitatea a avut un impact major in gaming in ultimii 10 ani am decis sa reinviem proiectul si sa il ducem inapoi unde e locul ! LIVE THE GAME WITH US !

Statistici Forum / Parteneri

• Create New...