Jump to content
Sign in to follow this  
moriDrace

[Cerere Unban] moriDrace

Recommended Posts

Nick-ul tau: moriDrace / Cristian
SteamID ul tau: STEAM_0:1:151299114
Link profil STEAM : https://steamcommunity.com/id/calexi
Adminul care te-a banat: ✪︎ Zekarjah cred
Steam ID numeric al adminului: Admin : STEAM_1:1:61713627
Motivul pentru care ai luat ban: wall
Data si ora banului: 13:21 - 17/05/2020
Screenshot: 20200517132135-1.jpg

Eu sunt contra deoarece pe demo se vede cum iti urmaresti adversarii prin pereti chiar daca nu o faci in mod direct tot se vede.

• Like 1

Winners train, losers complain. 

QJM6sxG.gif

Contra unban, se vede ca ai wall, te uiti prin perete dupa jucatori.

⚡Don't be a loser, buy a defuzer⚡

tReMw5D.png

Sincer, o sa incerc sa folosesc un limbaj cat mai cenzurat, chiar daca nu sunt lasat sa ma joc linistit( whateve', intr-un fel ma onoreaza faptul ca sunt banat pentru wall , chiar magulit. :))) ).

Am doar o intrebare pentru voi, daca vreti sa ma lasati cu banul "ata ete" dar raspundeti-mi la intrebarea asta:

Am level 24 pe steam cu CS GO cumparat ( da da, sunt veteran,  nu l-am luat free) cu prime activat si tot ce trebuie. Credeti ca imi trebuie cod sa joc pe un public? Haios. 

Este al 2 post si ultimul (imi pare rau de offtopic sau spam sau cum vreti voi sa il numiti).  Incercati totusi sa nu va ingramaditi ca turma cum o face nationala de fotbal a romaniei cand e lunga si pe a doua. Incercati sa treceti prin filtrul gandirii totul si incercati sa aveti propriile pareri. Va zice tata Cristian ca o sa va ajute vorbele astea 😉 

Merci, poate ne vedem la un rank ceva , baietii , sa va invat cum sa va uitati prin pereti ( da da , ma uit prin pereti de arpox 4-5 ani si nu am luat ban , dar iau pe un public :))) ) Aparent adminii de pe esl sunt mai buni decat sistemul de la valve 😄

Posted (edited)

nu pot vedea demo asa ca nu pot sami dau cu parerea 

Edited by Bucata
  • Like 1

Desi nu mai sunt staff de ceva timp,m am uitat la demo din curiozitate si din obisnuinta...ai faze suspicioase in care pari ca iti stii fiecare adversar.Las adminii sa decida!

CONTRA UNBAN !

• Like 1

"Killing is a passion"

Nu stiu pe ce ati dat voi CONTRA UNBAN, dar din acel demo nu reiese ca foloseste coduri.
Mereu intra pe rampa, verifica pozitiile basic de verificat, la majoritatea fazelor a fost sunet.

PRO UNBAN

yZkiujh.gif

When the king come, the slaves are down.

QRhT6Cl.png

Contra unban

NZYxSXt.png

Unbanned

t.c

• Like 7
  • Thanks 1

spacer.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Despre noi

Comunitatea GAMELIFE.RO a fost infiintata in anul 2012 si reprezinta una din cele mai vechi comunitati din tara ! Deoarece comunitatea a avut un impact major in gaming in ultimii 10 ani am decis sa reinviem proiectul si sa il ducem inapoi unde e locul ! LIVE THE GAME WITH US !

Statistici Forum / Parteneri

• Create New...